Humbaur Equitos plus Black Edition
Het robuuste eerste model in de klasse van paardentrailers voor twee paarden is de Equitos Alu Plus, die al met aantrekkelijke extra functies is uitgerust. Ook het EquiDrive®-onderstel is uitgerust met wielschokdempers, de banden zijn geschikt voor een snelheid van 100 km/u (alleen in Duitsland). De rotvrije Alu-BiComp-bodem en de gelijmde en afgedichte rubberbodem en de standaard aanwezige schopplaten zorgen voor een lange levensduur van de aluminium aanhangwagen. De afsluitbare zadelkamer van de Equitos Alu Plus is uitgerust met zadelhouder, hoofdstelhouder, spiegel en net. De paarden profiteren van de gedeelde en in hoogte verstelbare borst- en achterstangen met paniekontgrendeling, de getinte uitzetramen in de polyhuif en het windschot dat voor een tochtvrije ventilatie van de binnenruimte zorgt. De vergrendelbare scheidingswand EquiLock® kan eenvoudig worden bediend en zorgt voor een stevige grip, ook als de achterklep geopend is.
Daarbij is deze Equitos uitgevoerd in een Black Edition met een zwart metallic kap en een set Lichtmetalen velgen zwart/zilver.
Over het logo van ZuidZijde Trailers is lang nagedacht, daarom is het leuk om uit te leggen hoe dit tot stand gekomen is.
U kunt ons ook volgen via Facebook en Twitter Wilt u op de hoogte blijven van onze allerlaatste nieuwtjes!!
Heeft u vragen of wilt u meer informatie over (paarden)trailers? Dan kunt u altijd contact met ons opnemen.
Zuidzijde 104B
2977 XD Goudriaan
T. 0183 - 58 1 287
M. 06 - 51 98 91 30
E. Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.